KONST / Litografier / Färglitografi 14342018
nr 1434 2018
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, Motiv från Waldemars udde. Signerad, numrerad 220/300. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:30:45
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa